Naujienos

Naujienos


Privalomos reklamos lipdukai

2017-06-23

wPriedas Nr4

Lipdukus: S-04 N. Kutka, S-08 M. Vijeikis, S-05 V. Narauskas, E-08 A. Abraškevičius, galite pasiimti Utenoje iš Roko Indrašiaus +370 647 19191

Lipdukus: E-15 D. Vadapalas, T-17A. Matuolis, T-06 M. Bagdanavičius, T-02 V. Kubilius galite pasiimti Panevėžyje iš Remigijaus Kupsto +370 600 29693

Lipdukus: T-15 S. Kisielius, T-16 J. Venclovas, T-14 A. Račkauskas galite pasiimti Kaune iš Gildo +370 44206 (iki birželio 26d.)

Lipdukus: E-05 E. Puidokas, E-06 R. Greičius, E-09 A. Venckus, E-10 V. Mockus, T-10 V. Liepis galite pasiimti Taurų parke administracijoje Gildo +370 44206 nuo birželio 26d. 15val.

Į Administracinę komisiją visi dalyviai privalo atvažiuoti jau užklijavę lipdukus ant automobilių pagal priede Nr.4 nurodytą tvarką.

 


"Sport" klasės tvarkaraštis (preliminarus)

2017-06-23

maratonas

GR Kalcitas 1/2/3 važiavimai 6:00 - 9:00 / 2017.06.29 34x3=102km
Viso greičių ruožų 102km
Pervažiavimas į Smalininkus

GR Smalininkai 1/2/3/4 važiavimai 20:00 - 24:00 2017.06.29 34x2=68km, 42x2=84km
Viso greičių ruožų 152km
Pervažiavimas į GR Mara

GR Mara 1/2 važiavimai 2:00 - 5:00 2017.06.30 40x2=80km
Viso greičių ruožų 80km
Pervažiavimas į Druskininkus

GR Druskininkai 1/2 važiavimai 8:00 - 11:00 2017.06.30 40x2=80km
Viso greičių ruožų 80km
Pervažiavimas į Pabradės poligoną

GR Pabradė 1/2 važiavimai 18:00 - 21:00 2017.06.30 24x2=48km
Viso greičių ruožų 48km
Pervažiavimas į N. Akmenę

GR Kalcitas 7/8 važiavimai 14:00 - 16:00 / 2017.07.01 30x2=60km
Viso greičių ruožų 60km

GR Menčiai 1 važiavimai 17:00 - 17:30 / 2017.07.01 3km
Viso greičių ruožų 3km

Viso greičio ruožų ilgis 525km.


Dalyviams. Birželio 28d. (trečiadienis) programa

2017-06-20

registracija

Administracinės komisijos vietos koordinatės: 56.319521, 22.884466 (WGS)
Techninės komisijos vietos koordinatės: 56.320126, 22.884046 (WGS)
Į administracinę ir techninę komisijas dalyviai atvyks pagal sudarytą grafiką, pavėlavusiems dalyviams bus skiriamos finansinės baudos.

15. 00 - 17.00 Administracinė komisija klasė "Tourism"
15. 10 - 17.10 Techninė komisija klasė "Tourism"
17.00 - 18.10 Administracinė komisija klasė "Extreme"
17. 10 - 18.20 Techninė komisija klasė "Extreme"
18.10 - 19.20 Administracinė komisija klasė "Sport"
18. 20 - 19.40 Techninė komisija klasė "Sport"
20.15 - 21.45 prologas
            prologo starto eilės tvarka: "Tourism", "Extreme", "Sport"
22.00 - dalyvių ir organizatorių susirinkimas (bryfingas)

Kad sutaupyti laiko, privalomos reklamos lipdukus dalyviai galės gauti nuo birželio 22d.
Nepamirškite rašymo priemonių.

Galutinis programos variantas bus patvirtintas biuleteniu.


Klasė "FUN"

2017-06-20

maratonas

Klasės "Fun" taisyklės
Fun aprasymas0620

Klasės "Fun" dalyvio paraiška
Entry marathon FUN final1


Dalyvių sąrašas 2017.06.19

2017-06-19

maratonas

Dalyvių, pilnai užbaigusių registracijos procedūras, sąrašas.
BM dalyviai 170619-1

p.s. jeigu jūs siuntėte paraišką ir jūsų nėra sąraše, rašykite info@bekelesfiesta.lt arba skambinkite +370 698 11001