Naujienos

Naujienos


Motociklai

2016-03-04

DSC_9050-Edit

Motociklistai. Motociklistų skaičius bekelės maratone "4x4 perimetras" bus ribojamas, taip pat jiems bus keliami kvalifikacijos reikalavimai. Taip buvo nuspręsta po organizatorių ir vienu iš partnerių, "Motoshop", susirinkimo metu,

BF info

2016m. Lietuvos automobilių bekelės lenktynių čempionatas

2016-03-02

2016m. Lietuvos automobilių bekelės lenktynių čempionato I etapas, bekelės maratonas "4x4 perimetras" birželio 29d. liepos 2d. Koeficientas 1,5

lietuva

 

2016m. Lietuvos automobilių bekelės lenktynių čempionato II etapas, bekelės maratonas "4x4 perimetras / Utena" rugsėjo 3d. Koeficientas 1,0

utena

2016m. Lietuvos automobilių bekelės lenktynių čempionato III etapas, bekelės maratonas "4x4 perimetras / Kelmė" spalio 8d. Koeficientas 1,0

kelme

 


Nauja svetainė "4x4sport.lt"

2016-02-16

4x4sport.lt logo

"Daugumai bekelės sportininkų ir fanų pakankamai sunku būdavo susirasti informaciją apie varžybas ir renginius: kalendorius, reglamentuojančius dokumentus ir kitą informaciją. Tikimės, kad neužilgo startuosianti svetainė www.4x4sport.lt, padės spręsti šią problemą.Čia bus talpinama informacija ne tik apie sportą, bet ir įvairius 4x4 renginius, kurie populiarina šį sportą.

Administruos svetainę žmonės, kurie domisi šiuo reikalu.

Pagrindinė užduotis - paprastumas ir aiškumas ieškant informacijos. Kairėje pusėje E. Orlovienės foto, kurioje vienas stipriausių Lietuvos pravažumo sporto / trophy raid krypties atsovų A. Venckus,  dešinėje - "Neptūnas Dakar team" atstovaujanti bekelės lenktynių / rally raid / cross country kryptį." - teigė logotipo ir svetainės dizaino autorius G. Grigaitis. 

BF info

4x4sportwww


4x4 automobilių sporto teisėjai

2016-02-04

Ar yra Lietuvoje aukštos kvalifikacijos 4x4 automobilių sporto teisėjų?

liesis sarunas

Lietuvos automobilių sporto federacijos Teisėjų komiteto pirmininkas Š. Liesis

Smagu informuoti, kad 4x4 sportas Lietuvoje turi pirmą Nacionalinės kategorijos teisėją - tai G.Grigaitis. Jis nuo 2003m. organizuoja įvairius automobilių renginius: Lietuvos, Šiaurės Europos zonos (NEZ) čempionato etapus. Ne tik organizaciniai gebėjimai tapo  pretekstu suteikti jam Nacionalinę kategorij: jis dirba varžybų vadovu, komisaru ne tik Lietuvos bet NEZ čempionatų etapuose. Tai žmogus tvarkantis  4x4 automobilių sporto šaką reglamentuojančius dokumentus ir argumentuotai atstovaujantis 4x4 sportą federacijos Taryboje. G.Grigaitis  sukvietė į seminarą 4x4 sporto varžybų organizatorius, esamus ir būsimus šios automobilių šakos teisėjus. Yra subūręs jauną ir perspektyvų organizatorių - teisėjų kolektyvą, gebantį, naudojant naujausias technologijas, spręsti rezultatų skaičiavimo, trasos ir greičio kontrolės klausimus.
Tikiuosi, kad suteikta kvalifikacija Gediminui, motyvuos jaunimą dirbti ir įsijungti į Lietuvos automobilių sporto teisėjų gretas.

gg

Lietuvos automobilių sporto federacijos 4x4 komiteto pirmininkas

Mūsų sporto šakos teisėjai nėra tokie "garsūs", kaip kitų automobilių sporto šakų, Tačiau yra būrys žmonių, kurie jau ne vienerius metus teisėjauja bekelės varžybose. Jų kvalifikacija - nuo stažuotojo iki Nacionalinė kategorijos. Nacionalinės kategorijos turim vieną teisėją, du žmonės pirmos, aštuoni - antros, du trečios kategorijos ir vienuolika stažuotojų. Dauguma šių metų stažuotojų yra patyrę organizatoriai, kurie atetyje, tikiuosi, taps aukštos kvalifikacijos teisėjais.


Motociklai

2016-01-15

Beresnevicius w

Žinią, kad bekelės maratone "4x4 perimetras 2016" gali startuoti motociklai, komentuoja organizatorius G. Grigaitis: "Bandymų į  bekelės maratoną "4x4 Perimetras" įjungti motociklus buvo, bet neradome sprendimo. Tikuosi, šis kartas bus sėkmingas,  "Motoshop" kolektyvas, kuris pasiryžo priimti šį iššūkį - rimtas partneris ir jų patirtis organizuojant panašaus pobūdžio renginius nekelia abejonių. Savo Odisėją  dykumų maratone "Dakaras", lietuviai pradėjo nuo motociklų. 1995m. tai padarė Romualdas Beresnevičius, o į automobilius  musiškiai sėdo po 5 metų, - 2000-siais ir tai buvo R. Beresnevičius su šturmanu A. Lekavičiumi"