Naujienos

Naujienos


Klasė "FUN"

2017-06-20

maratonas

Klasės "Fun" taisyklės
Fun aprasymas0620

Klasės "Fun" dalyvio paraiška
Entry marathon FUN final1


Dalyvių sąrašas 2017.06.19

2017-06-19

maratonas

Dalyvių, pilnai užbaigusių registracijos procedūras, sąrašas.
BM dalyviai 170619-1

p.s. jeigu jūs siuntėte paraišką ir jūsų nėra sąraše, rašykite info@bekelesfiesta.lt arba skambinkite +370 698 11001


Aptarti pasirengimo 4x4 perimetro maratonui reikalai

2017-06-19

Akmene

Pirmą kartą šių lenktynių istorijoje Naujojoje Akmenėje bus duotas startas birželio 28 – liepos 1 dienomis vyksiančioms  Lietuvos automobilių Rally Raid čempionato ir taurės antrųjų etapų varžyboms. Jų programoje - ir sunkiausias metų egzaminas 4x4 perimetro lenktynių dalyviams, per 60 valandų laiko limitą privalėsiantiems įveikti daugiau nei 2000 km maršrutą, besidriekiantį palei šalies valstybinę sieną.
Bekelės maratono organizatorius priėmė Naujosios Akmenės meras Vitalijus Mitrofanovas. Organizacinio komiteto posėdyje dalyvavo ir vicemeras Apolinaras Nicius, miesto seniūnas Rimvydas Juozapavičius, kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Alfridas Leliukas, sporto reikalų koordinatorė Zita Stanislauskienė ir kiti.
Lietuvos automobilių sporto federacijos 4x4 komiteto pirmininkas ir šias varžybas rengiančios VšĮ „Bekelės fiesta“ vadovas Gediminas Grigaitis papasakojo apie jau nuveiktus darbus ir problemas, kurias dar būtina išspręsti. Varžybų organizatorius nuoširdžiai padėkojo AB „Kalcitas“ ir „Naujasis Kalcitas“ vadovams Algirdui Rimkui ir Albinui Klimui, itin daug nuveikusiems, kad Menčių karjerą bekelės maratono dalyviai prisimintų dar ilgai.
Organizacinio komiteto posėdyje nutarta, kad bekelės fiesta prasidės birželio 28 d. 20 val. prologo varžybomis, kuriose dalyvaus visi užsiregistravę ekipažai ir kurios vyks šalia miesto esančiame kartodrome. Po prologo varžybų pagal jose pasiektus rezultatus teisėjai nustatys 4x4 perimetro lenktynių starto tvarką ir laikus.
Pirmasis ekipažas 60 valandų maratoną pradės birželio 29 d. 6.00 val. „Kalcito“ karjere, o finišo liniją turėtų kirsti ten pat liepos 1 d. apie 18 val. Prognozuojama, jog į Naująją Akmenę susirinks daug šios sporto šakos gerbėjų. Kad belaukdami finišo jie nenuobodžiautų, pasirūpino organizatoriai. Netoli miesto esančiame įspūdingame, UAB „Naujasis Kalcitas“ priklausančiame Menčių karjere, nuo kurio šlaitų atsiveria įspūdingi vaizdai, rengiamos karuselinės varžybos enduro motociklininkams, keturračių ir visureigių vairuotojams. Jie galės ne tik pasitikrinti jėgas bei įgūdžius specialiai įrengtoje trasoje, bet ir laimėti vertingų prizų.
„Naujoji Akmenė – gana sportiškas miestas. Turime daug pajėgių sportininkų ir talentingų trenerių, tačiau gaila, jog kažkada čia klestėję autosporto, ypač kartingo, atstovai kiek apleido turėtas pozicijas. Gal būtent šios didelio masto varžybos paskatins mūsų jaunimą daugiau dėmesio skirti techninėms sporto šakoms“, - vylėsi miesto meras V. Mitrofanovas, įsteigęs šių lenktynių dalyviams ir savo taurę.

Lietuvos bekelės čempionato ir taurės varžybų spaudos centras –
Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“
El./paštas
visusbonus@dtiltas.lt
Tel. + 370 612 93662

 


4x4 komiteto pirmininko vairas vėl patikėtas G. Grigaičiui

2017-06-16

GG

Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) Taryba patvirtino 4x4 komiteto pirmininko ir varžybų organizatorių bei sportininkų atstovo rinkimų rezultatus. Bekelės sporto šakų komitetui ir toliau, jau trečiąją kadenciją vadovaus Gediminas Grigaitis, kuris šios visuomeninės organizacijos vairą pirmąsyk perėmė 2010 metais. 4x4 komiteto organizatoriaus atstovu išrinktas Laimonas Žižmaras, o komitete sportininkų interesus gins vienas geriausių šalies bekelės sporto meistrų, čempiono titulą ginantis Vaidotas Paškevičius.

„Dėkoju sporto bendruomenei už pasitikėjimą, o man belieka jų nenuvilti“, - po rinkimų kalbėjo naujai perrinktas bekelės sporto šakų LASF komiteto vadovas. Tačiau, pasak G. Grigaičio, švęsti pergalę dabar ne laikas, nes komiteto pirmininko laukia bene atsakingiausias metų egzaminas. Kiek daugiau nei po savaitės, birželio 28 – liepos 1 dienomis, vyks Rally Raid pirmenybių ir taurės antrojo etapo lenktynės, kurios, tikimasi, bus įdomios žiūrovams ir labai nelengvos sportininkams, kurių laukiama ne tik iš šalies, bet ir iš užsienio.
Mėnesio pabaigoje bekelės entuziastai varžysis 60 valandų užtruksiančiame maratone, kurio per 2000 km trasa drieksis palei šalies valstybinę sieną. 4x4 perimetro varžybų dalyviai pirmąsyk šių lenktynių istorijoje startuos ir finišuos cementininkų mieste – Naujojoje Akmenėje.
LASF 4x4 komiteto pirmininkas ir šių varžybų organizatorius G. Grigaitis žada ne tik įspūdingas lenktynes sportininkams, bet ir nelengvą egzaminą jų finišo belaukiantiems bekelės entuziastams.
Liepos 1-ąją netoli Naujosios Akmenės UAB „Naujasis Kalcitas“ priklausančiame Menčių karjere varžybų organizatoriai rengia varžybas enduro motociklininkams, keturračių ir visureigių vairuotojams, kurie specialiai įrengtoje trasoje galės žiūrovams ne tik pademonstruoti savo meistriškumą bei įgūdžius, bet ir laimėti vertingų prizų.

 

Lietuvos bekelės čempionato ir taurės varžybų spaudos centras –
Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“
El./paštas
visusbonus@dtiltas.lt
Tel. + 370 612 93662

 


"Extreme", "Tourism" ir "Fun" klasių preliminarūs etapų starto laikai ir laiko normos

2017-06-16

maratonas

1 Etapas N. Akmenė - Smalininkai (kartodromas) 2017.06.29 6:00, laiko norma 12val.
2 Etapas Smalininkai (kartodromas) - Druskininkai (kempingas) 2017.06.29 20:00, laiko norma 7val.
3 Etapas Druskininkai (kempingas) - Medininkai (Romualdo dvaras) 2017.06.30 8:00, laiko norma 6val.
4 Etapas Medininkai (Romualdo dvaras) - Visaginas (viešbutis "Aukštaitija") 2017.06.30 16:00, laiko norma 7val.
5 Etapas Visaginas (viešbutis "Aukštaitija") - Pačeriaukštė I (Kultūros namai) 2017.07.01 4:00, laiko norma 6val.
6. Etapas Pačeriaukštė I (Kultūros namai) - N. Akmenė 2017.07.01 12:00, laiko norma 4val.